0 Hakkımızda | Kızkalesi Apart Otel Sarı Konak

HAKKIMIZDA

Sarı Konak Apart Otel misafirlerine sakin huzurlu ve konforlu tatil hizmeti sunmak amacıyla, 2012 yılından beri faaliyet gösteren bir aile işletmesidir.

Adana havaalanına 143 km, Mersin iline 64 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine yaklaşık 24 km, deniz plajına sadece 50 metre uzaklıktadır.

Kızkalesi’nin en huzurlu caddesinde kendinizi evinizde hissettirecek mimari yapısı ile bir bloktan oluşan Apart Otelimiz, zemin hariç 2 kat, 9 apart, 35 yatak kapasitesindedir. Ev ortamı yansımasına önem gösterilen apart dairelerimiz, açık mutfaklı bir salon ve bir yatak odası ( 1+1 )  apart olarak tasarlanmıştır.

Yine aynı caddede 2017 yılında faaliyete giren Venüs Binamız daha kalabalık aileler için (2+1) daireler şeklinde tasarlanmıştır.

Tarihi yerler, sahil yürüyüş yolu, plaj, restaurantlar, sağlık merkezi, eczane, ptt, atm, eğlence ve alışveriş merkezi ile ihtiyacınız karşılayacak, vaktinizi hoşça geçirebileceğiniz merkezi bir konuma sahiptir.

İyi bir tatil dileğiyle

İçinde bulunduğumuz turizm sektöründe sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmaktır.

Kızkalesi Sarı Konak Apart Otel olarak en önemli misyonumuz misafirlerimiz güzel anılar üretmektir. Gerçek aile işletmesi olarak kendimize özgün ve samimi yaklaşımlarımızla rahat, huzurlu ve güvenilir bir ortam yaratabilmek, bu özelliklerimizi de ihtiyaca yönelik lüksle birlikte sunmak ve sürekliliğini sağlamak.

Hizmet sektöründe iş bilgimiz ve deneyimlerimiz geçmişe dayanmaktadır. Sarı Konak Apart Otel olarak koşulsuz ve devamlı müşteri memnuniyetini ancak küçük işletmelerle  gerçekleştirebileceğinden emin olarak, sosyal sorumluluğumuza önem veriyoruz.