0 Hakımızda deneme | Kızkalesi Apart Otel Sarı Konak

Sarı Konak Apart Otel misafirlerine sakin huzurlu ve konforlu tatil hizmeti sunmak amacıyla, 2012 yılından beri faaliyet gösteren bir aile işletmesidir.

Kızkalesi’nde günlük, haftalık, aylık kiralık ev yerine yenilikçi anlayışı ile bir bütün olan işletmemiz Apart Otel olarak konaklama alanında bir lider kuruluş olarak lokasyonlarını çoğaltmış ve kaliteli konaklama hizmetini bozmadan daire sayısını hızla arttırmıştır.

Kızkalesi‘nde günlük, haftalık, aylık daire kiralama sektöründen farklı konsept ile Apart Otel olmayı tercih etmiştir. 2012 yılından bu yana sektöründe gelişime açık, kaliteli ve ekonomik konaklama anlayışı ile müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler topluluğunu her geçen gün arttırarak bir yenisini ekleme gayreti içinde olmuştur.

KONUM

Kızkalesi Sarı Konak Apart Otel, Adana havaalanına 143 km, Mersin iline 64 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine yaklaşık 24 km, kızkalesi deniz plajına sadece 50 metre uzaklıktadır.Tarihi yerler, sahil yürüyüş yolu, plaj, restaurantlar, sağlık merkezi, eczane, ptt, atm, eğlence ve alışveriş merkezi ile ihtiyacınız karşılayacak, vaktinizi hoşça geçirebileceğiniz merkezi bir konuma sahiptir.

Sarı Konak Apart iki ayrı bloktan oluşmaktadır : SARI KONAK ve VENÜS

1. Blok Sarı Konak Apart Otel, 2 Blok VENÜS Dairelerimiz şeklindedir. Venüs binamızın tamamı bize ait olmadığı için apart otel belgesi alınamamış olup günlük, haftalık, aylık daire kiralama şeklinde resmi olarak çalıştırmakta ve Apart Otel şeklinde hizmet vermekteyiz.
Modern bir dış görüntüsü olan binalarımızdaki dairelerimizde, değerli müşterilerimiz için her türlü konaklama, dinlenme imkanı sunmaktayız.

Zemim hariç 2 kat olan sarı konak apart otelimizde asansör yoktur. Dairelerimiz 1+1 şeklinde tasarlanmış olup 45-50m2 şeklinde toplam 9 adet dairemizle hizmetinizdeyiz.

Zemim hariç 4 kat olan VENÜS binamız asansörlüdür. VENÜS Dairelerimiz 2 Adet teraslı Stüdyo Daire, 1 Adet verendalı 1+1, 1 adet mini verendalı 2+1, 7 adet 2+1 toplam 11 daire ile hizmetinizdedir.

Toplam 20 Adet Dairelerimizde Kızkalesinde mükemmel bir tatil geçirmenizi diliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Günlük bina çöplerinin toplatılması ve koridorların silinmesi.

 

Dai̇remi̇z eşyalı olup tüm misafirlerimizin ihtiyacını karşılayabileceği şeki̇lde tesli̇m edi̇lmektedi̇r.
Tüm dai̇releri̇mi̇z her misafirlerimizin çıkışından sonra Profesyonel Eki̇pleri̇mi̇z tarafından temi̇zlenmektedir.

Apart Dairelerimiz iki ayrı bloktan oluşmaktadır. SARIKONAK ve VENÜS :