Kızkalesi’nde Apart Oteliniz denize yakın mı?
Apart Otelimiz kızkalesi plajı tarafında olup denize 50 metre mesafededir.Ayrıca endişeleriniz ortadan kaldırmak için sitemizin “İLETİŞİM” bölümündeki haritada tam olarak konumumuzu görebilirsiniz.

Apart Otel nedir ve özellikleri hakkında bilgi verirmisiniz?
Müşterilerin yeme ve içme gereksinimini karşılayabilmek için gerekli malzemeler ile donatılmış, bağımsız apartman veya villa tipinde inşa edilmiş ancak otel gibi işletilen konaklama tesisleridir. Bu tesisler ; bir salon, bir veya birden fazla odası, mutfak ve banyo & WC şeklinde tasarlanmıştır. Apart Oteller ; ailenize, ucuz ve ekonomik fiyatları ie uygun tatil yapma imkanı sağlar.

Apart Otel ücretlendirmesi nasıl yapıyorsunuz ?
Tüm fiyatlarımız kişi başı değil, 4 ve 5 kişilik Apart daire (KDV dahil) olarak verilmektedir. [/su_spoiler]

Apart Otelinize ziyaret etmek için en güzel zaman hangisidir ?
Özellikle Mayıs-Ekim ayları arası çok tercih edilmekle beraber, konumu itibariyle yılın her döneminde misafirlerine farklı güzellikler sunar.

Havaalanı transferi, araç kiralama, sportif aktiviteler, günlük turlar ve kültürel gezilerle ilgili yardımcı olabilir misiniz ?
Havaalanı transferi, araç kiralama, sportif aktiviteler ve turlar konusunda yerel çözüm ortaklarımızla çalışmaktayız. Rezervasyon esnasında veya otelimize vardıktan sonra size yardımcı olabiliriz.

Otelinizde kablosuz internet bağlantısı var mı?
Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz ve kablosuz İnternet bağlantısı sunuyoruz.

Otele erken giriş ve geç çıkış imkanı sunuyor musunuz?
Apart Otelimizin belirlenmiş giriş saati 14:00, çıkış saati 10:00’dır. Ancak isteğinize ve otelin doluluk durumuna bağlı olarak saatlerde memnuniyetle esneklik sağlarız.

Otaparkınız varmı ?
Apart Otellerimiz ücretsiz otopark imkanı sunmaktadır.

Otellerinizde güvenlik hizmeti sağlıyor musunuz?
Apart dairelerimiz bağımsız bölüm olup çelik kapılıdır. Ayrıca Apart binamızın 8 farklı noktasında 24 saat kayıt alan güvenlik kameraları ile donatılmıştır.

Ödemeyi nasıl alıyorsunuz?
Ödemeleri nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Faturamı yabancı döviz ile ödeyebilir miyim?
Evet.Yabancı döviz ile ödemeleri kabul etmekteyiz.

Kızkales’inde kiralık ev, kiralık daireler ve oteller arasındaki farkınız nedir?
Apart oteller kiralık ev ve daireler gibi her tür konforu barındıran aynı zamanda kızkale’inde ki oteller gibi kalan misafirlere hizmet vermektedir.

Kızkalesi Pilajında şezlong ve şemsiye ücretlimi?
Kızkalesi plajı Mersin Büyükşehir Belediyesinin 2016 sahil projesi kapsamında kendi bünyesinde bulunan Denizkızı firmasına nedeniyle ücretlidir. Otellerle yapılan anlaşma gereği otel müşterilerimize özel olarak %50 indirim uygulanmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için, bizden alacağınız kaşeli Sarı Konak Apart Otel kartını vermeniz yeterlidir.

Apartınızda Sıcak-soğuk su problemi varmı?
Hayır. Kapalı devre basınçlı Güneş enerji sistemi ile sıcak ve soğuk su basınç dengesizliği tamamen ortadan kaldırılmış olup 24 saat hizmet vermektedir.

Çamaşır Yıkama hizmetiniz varmı?
Çamaşır yıkamak için ortak alanımız bulunmaktadır. Bu hizmeti ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz belli bir ücret karşılığı bu hizmeti kendi personelimizden alabilirsiniz.

Comments are off this post